Sveikatos priKežiūros kokybės užtirinimo ir gerinimo sistema Europoje

Registracijos forma

Sveikatos priežiūros kokybė turi būti pastoviai ir nuosekliai tobulinama, kaip to reikalauja šiuolaikinės visuotinės kokybės vadybos principai ir suinteresuotų šalių lūkesčiai. Sveikatos priežiūros kokybės užtikrinimo veiklos tobulinimui yra svarbu gerosios praktikos pavyzdžiai, kaip patikrinti ir veikiantys kokybės gerinimo modeliai, taip pat naudinga žinoti tarptautinį kontekstą ir kitų šalių pavyzdžius.

Kvalifikacijos kėlimo mokymai: „Sveikatos priežiūros kokybės užtikrinimo ir gerinimo sistema Europoje“. 

Mokymų tikslas – praplėsti dalyvių praktinį supratimą apie kokybės vadybos organišką sąsają su bendrąja organizacijų vadyba, remiantis gerosios praktikos pavyzdžiais, kaip patikrintais ir veikiančiais modeliais, pristatant tarptautinį kontekstą ir kitų šalių pavyzdžius, ir išmokti įgytus gebėjimus pritaikyti sveikatos priežiūros kokybės gerinimui.

Tikslinė grupė – medicininio audito vadovai, medicininiai auditoriai, ASPĮ vadovai, padalinių vadovai, kokybės vadybininkai, medicinos gydytojai (visos profesinės kvalifikacijos), slaugytojai (visos specializacijos), akušeriai, gydytojai odontologai (visos kvalifikacijos). 

Kvalifikacijos suteikimas: patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Mokymų trukmė: 12 ak. val. 

Kursai vyks per ZOOM nuotolinę mokymų platformą.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. : +370 636 16903 arba el. paštu: info@evsgroup.lt

 • Mokymų temos:

  • Įvadas į sveikatos priežiūros kokybę: apibrėžimas ir vaidmuo sveikatos sistemoje;
  • Sveikatos kokybės gerinimo strategijos, jų supratimas;
  • Sveikatos kokybės matavimas, kokybės rodikliai, duomenų šaltiniai;
  •  Įvesties reguliavimas, kaip kokybės strategija: ES projektai, profesijų reguliavimas, sveikatos technologijų vertinimas, pastatai, įrenginiai, išorinis institucinis reguliavimas;
  •  Klinikinės praktikos gairės, kaip kokybės strategijos;
  • Auditas ir grįžtamasis ryšys;
  • Pacientų saugos kultūra. Klinikiniai protokolai. Viešos ataskaitos. Mokėjimas už kokybę;

Mokymų lektorius: kokybės vadybos profesionalas Vytautas Kriauza. Pastaruoju metu ėjęs Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės audito skyriaus vadovo, sveikatos apsaugos viceministro pareigas.  Vadovavo Valstybinės visuomenės sveikatos tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Ėjo direktoriaus pavaduotojo valdymui ir darbo organizavimui pareigas Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Mokymų kaina: 152 €