*Atsiradus laisvai vietai į mokymus, su Jumis susisieks įmonės konsultantas

Mokymų programoje ugdomi įgūdžiai padės atpažinti pacientų vaikų lūkesčius, tinkamai perduoti informaciją bei pozityviai bendrauti.

Mokymų tikslas: Iš paciento vaiko ir jį lydinčių asmenų elgesio atpažinti jų emocinius patyrimus ir poreikius bei tinkamai juos atliepti siekiant geresnio bendradarbiavimo. 

Tikslinė grupė: medicinos gydytojas (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojas (visos kvalifikacijos), ergoterapeutas (visos kvalifikacijos), ergoterapeuto padėjėjas (visos kvalifikacijos), kineziterapeutas (visos kvalifikacijos), kineziterapeuto padėjėjas (visos kvalifikacijos), masažuotojas (visos kvalifikacijos), socialiniai darbuotojai, medicinos psichologai, psichologai-psichoterapeutai, visuominės sveikatos specialistai, optometrininkai.

Mokymų trukmė: 4 val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. : +370 636 16903 arba el. paštu: info@evsgroup.lt

Mokymų temos:
Mąstymo ir poelgių sąsajos.
Reaktyvumas ir proaktyvumas – kaip tai susiję su įsitikinimais.
Poelgių motyvai.
Pertekliniai lūkesčiai, nukreipti į kitus žmones ir save.
Emocijų kilmė ir reguliavimas.
Pokalbio algoritmai, įprasti posakiai, teiginiai ir alternatyvos
Įsisąmoninimo psichologijos pagrindai.
Kaip pasiekti didesnio pasitenkinimo darbu.

Mokymų lektorius: Vaidas Arvasevičius – šeimos, porų santykių ir tėvystės konsultantas, Kognityvinės ir elgesio terapijos specialistas, lektorius ir pranešėjas. Konsultuoja pedagogus, tėvus ir mokinius tarpusavio santykių klausimais. Kviečiamas į radijo ir TV laidas, aktyviai pasisako žiniasklaidoje. Užsienyje ir Lietuvoje mokyklose, gimnazijose bei kitose įvairiose švietimo įstaigose, verslo įmonėse ir organizacijose veda paskaitas ir seminarus mokytojams ir tėvams. Dirbęs Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro karjeros konsultantu. 

Mokymų kaina dalyviui: 59 €