Mokymo tikslas: suformuoti konkrečiai grupei aktualaus bendradarbiavimo apibrėžimą – sveiką darbinį mikroklimatą. Mokymo metu bus keičiamos dalyvių nuostatos į save, kolegas, ligonius.

Mokymo metodika
Mokymas yra išskirtinai praktiškas. Praktikos ir teorijos santykis 90:10; 
Dalyviai supažindinami su teorine medžiaga ir praktiškai išbando pasiūlytus modelius, technikas bei taktikas; 
Dalyviai įtraukiami į simuliacinių situacijų sprendimą; seminare analizuojamos dalyvių realios darbo situacijos.

Mokymo rezultatai
Po mokymo tikimasi pakeisti dalyvių nuostatas į save, kolegas, ligonius t.y. dalyviai mokės dirbti kartu. Taip pat dalyviai išmoks kaip priimti sprendimus komandoje, kaip rasti bendrus interesus, kurs atvirumo ir pasitikėjimo aplinką darbe, išmoks teisingai suteikti grįžtamąjį ryšį kolegoms ir ligoniams.

Mokymų trukmė: 8 ak. val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. : +370 636 16903 arba el. paštu: info@evsgroup.lt

Mokymo turinys

Kiekviena darbuotojų grupė identifikuoja ir suformuluoja, kas jiems yra efektyvus bendradarbiavimas – tokiu būdu kiekviena kompanija gali kurtis ir stiprinti individualų „bendradarbiavimą“ kompanijoje;

Mokymo metu dėmesys kreipiamas į tuos bendradarbiavimo įgūdžius, kurie atskirai grupei yra labiausiai aktualūs ir reikalingi, t.y. mokymo programa lengvai transformuojama ir pritaikoma pagal konkrečius dalyvių poreikius;

Mokymo metu darbuotojai pasieks konkrečius susitarimus ateities elgsenoms po mokymo bei bus gautas dalyvių psichologinis įsipareigojimas jų laikytis.

Praktinių užduočių metu bus išbandomos ir aptariamos konstruktyvaus psichologinio bendradarbiavimo elgsenos, kurios po mokymų lengvai ir patogiai bus taikomos kasdieniniame darbe.

Mokymų lektorius:  dėl lektoriaus teirautis

Mokymų kaina: dėl kainos teirautis

*Atsiradus laisvai vietai į mokymus, su Jumis susisieks įmonės konsultantas