Atnaujinome mokymų programą, skirtą Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ypatumams.

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojęs Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) suvienodino duomenų apsaugos taisykles visose ES šalyse. Į šiuos pokyčius privalo atsižvelgi ne tik verslai, apdorojantys daug asmeninės informacijos, bet ir kiekviena smulkiojo ar vidutinio verslo įmonė, susidurianti su klientų, partnerių, tiekėjų ar darbuotojų asmeniniais duomenimis.

Nors Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas galioja jau kelis metus, tačiau taikymo klausimų kyla ir šiandien. Klaidinga manyti, kad duomenų apsaugą privalo užtikrinti IT specialistai ar teisininkai – ji privalo rūpėti visiems įmonės darbuotojams, nes apsauga svarbi nuo pirmosios akimirkos – kai paimate iš kliento duomenis, iki vedate juos į sistemą.  Daugėjant BDAR taikymo praktikos ir pažeidimų tyrimų, galime nemažai aktualios informacijos pritaikyti ir mūsų darbe.

Nudžiuginsime Jus šį mėnesį pristatydami atnaujintą mokymų programą – „Bendrasis asmens duomenų apsaugos reglamentas: taikymas, daromos klaidos, skiriamos baudos. Ką reikia žinoti ir kam pasiruošti turint jau dviejų metų taikymo praktiką.“

Mokymai vyks š.m balandžio 19 d., nuo 09:00 val. Mokymų trukmė: 6 ak. val.

Mokymų lektorė: Raimonda Joskaudienė – asmens duomenų apsaugos ekspertė, teisininkė, praktikė. R. Joskaudienė ilgametė lektorė, knygų bei įvairių publikacijų, straipsnių autorė. Lietuvos komercinio arbitražo arbitrė, teismo mediatorė.

Daugiau informacijos apie mokymus ir registracija: https://evsgroup.lt/produktas/bendrasis-asmens-duomenu-apsaugos-reglamentas-taikymas-daromos-klaidos-skiriamos-baudos-ka-reikia-zinoti-ir-kam-pasiruosti-turint-jau-dvieju-metu-taikymo-praktika/