Išmokime išsakyti ir atlaikyti kritiką!

Žodis gydo, žodis žeidžia. Taip pat ir su kritika: kritika darbe gali suteikti mums galimybę tobulėti, bet gali ir sužlugdyti mūsų motyvaciją bei pasitikėjimą savimi.

Dauguma žmonių nemėgsta kritikos dėl paprastos priežasties – mums nemalonu apie save girdėti žeidžiančius žodžius. Visgi kritikos prigimtis yra progresas, nesvarbu, kur jo siekiame: darbe, moksluose ar asmeniniuose santykiuose. Labai svarbu mokėti pateikti pastabą ir kritikuoti kitą taip, kad kito asmens neįžeistume, o atvirkščiai –  pastūmėtume jį efektyvesnei veiklai.

Norint neįžeisti kito, reiktų vadovautis konstruktyvios kritikos principais. Konstruktyvi kritika neturi nieko bendra su emocinėmis charakteristikomis,  jos esminis principas – argumentavimas. Jeigu kritika argumentuota – jūs galite su ja sutikti arba pateikti kontrargumentus. Tokia kritika nėra žeidžianti – ji kurianti, nes skatina dialogą.

Kviečiame susipažinti plačiau su konstruktyvia kritika ir išmokti atpažinti manipuliacijas bei jas sustabdyti mokymuose „Kritika darbe: kaip išsakyti ir atlaikyti?“

Mokymuose bus aptartos šios temos:

  • Psichologinis atsparumas ir savivertės reikšmė;
  • Konstruktyvi ir destruktyvi kritika. Kaip atskirti? Atvejų analizė;
  • Manipuliacijų atpažinimas ir sustabdymas;
  • Grįžtamojo ryšio nauda.

Mokymų trukmė: 4 ak. val. Mokymai vyks š. m rugpjūčio 17 d., nuo 13 val.

Mokymus ves: geštalto psichoterapijos specialistė Ieva Šližienė. Nuo 2004 m. lektorė dirba suaugusiųjų švietimo srityje, iš jų 13 metų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete su vadovų mokymų programomis. Šiuo metu dėsto VU TSPMI Adaptyvios lyderystės kurse, veda psichologinio turinio mokymus organizacijoms, užsiima psichologiniu konsultavimu.

Rezervaciją į mokymus rasite: https://evsgroup.lt/visi-mokymai/ 

Visus artimiausius mūsų mokymus rasite: https://evsgroup.lt/artimiausi-renginiai/