Kokybės vadybos mokymai siekiantiems tobulėti

Esant visuotiniam sveikatos priežiūros paslaugų vartojimui ir gausiam jos teikėjų ratui, paslaugų kokybė tampa vienu iš sveikatos priežiūros tobulinimo prioritetų. Nors sveikatos priežiūra yra gyventojų aptarnavimo sritis, orientuota į paslaugų kokybę, specialistai netūrėtų susikoncentruoti tik į pacientų lūkesčių patenkinimą.

Kokybiška sveikatos priežiūra turi būti į pacientą orientuota, efektyvi ir saugi. Tačiau, bet kuris iš šių apsketų – sunkiai įgyvendinamas. Pagrindinis šiuolaikinis kokybės vadybos principas yra visuotinė aprėptis ir tik  nuolatinis gerinimas, tad medicinos įstaigoms didėja poreikis ieškoti naujų sisteminių priemonių šios srities institucijų bendrajai veiklai tobulinti.

 „Sveikatos priežiūros kokybės užtikrinimo ir gerinimo sistema Europoje“ – nauji mūsų organizuojami mokymai, siekiantiems tobulinti organizacijose veikiančias kokybės vadybos sistemas bei norintiems pagerinti organizacijos ar padalinio veiklą.

Mokymų tikslinė grupė: medicininio audito vadovai, medicininiai auditoriai, asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, padalinių vadovai, kokybės vadybininkai, medicinos gydytojai (visos profesinės kvalifikacijos), slaugytojai (visos specializacijos), akušeriai, gydytojai odontologai (visos kvalifikacijos).

Mokymų lektorius – Vytautas Kriauza. Pastaruoju metu ėjęs Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės audito skyriaus vadovo, sveikatos apsaugos viceministro pareigas.  Vadovavo Valstybinės visuomenės sveikatos tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Ėjo direktoriaus pavaduotojo valdymui ir darbo organizavimui pareigas Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Mokymų trukmė: 12 ak. val.  Mokymai vyks š.m gegužės 19 ir 20 dienomis. Daugiau informacijos apie mokymus rasite: https://evsgroup.lt/produktas/sveikatos-prieziuros-kokybes-uztikrinimo-ir-gerinimo-sistema-europoje/