Visi kursai

Enterinė ir parenterinė mityba

Praeito amžiaus 8-tame dešimtmetyje jau buvo žinoma, kad namų parenterinės mitybos terapijos taikymas gelbsti gyvybes net kritinių būklių metu ligoniams su žarnyno nepakankamumu. Tinkamai taikomos namų enterinės mitybos terapijos pagalba palaikoma ta pati mitybos terapijos kokybė kaip ir ligoninėje tam, kad pagerinti ligonio mitybos būklę, sumažinti su liga susijusių komplikacijų skaičių, skatinti ligonio žarnyno adaptaciją. Psichosocialine prasme tinkamai taikoma namų enterinės mitybos terapija padeda ligoniams grįžti į šeimą ir visuomenę, pagerina jų gyvenimo kokybę.

36 ak. val. „Enterinė ir parenterinė mityba“ profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymų  programa patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Tikslai: 

Įvairiose medicinos srityse dirbantiems gydytojams praplėsti teorines žinias ir praktikinius įgūdžius apie šiuolaikinę klinikinės mitybos sampratą,  mitybos nepakankamumo įvertinimą, gydymo metodus ir jų praktinį pritaikymą bei ekonominį efektą, bei įtaką gydymo rezultatams.

Tobulinimo rezultatai:

Baigę mokymo programą mokymų dalyviai mokės: diagnozuoti mitybos nepakankamumą, surasti rizikos pacientus visuomenėje ir hospitalizacijos metu. Išmoks teoriškai ir praktiškai taikyti enterinę mitybos terapiją – pasirinkti zondą, maitinimo zondo padėtį, tinkamą mišinį, išvengti komplikacijų. Kursų dalyviai išmoks teoriškai ir praktiškai taikyti parenterinę mitybos terapiją. – sudaryti parenterinės mitybos terapijos programą, pasirinkti metodą, išvengti komplikacijų.

Tikslinė dalyvių grupė: medicinos gydytojai (visos kvalifikacijos).

Kursų trukmė: 36 ak. val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. +370 636 16903 arba el. paštu info@evsgroup.lt