Visi kursai

Enterinė ir parenterinė mitybos terapija namuose

Tinkamai taikomos namų enterinės mitybos terapijos pagalba palaikoma ta pati mitybos terapijos kokybė kaip ir ligoninėje tam, kad pagerinti ligonio mitybos būklę, sumažinti su liga susijusių komplikacijų skaičių, skatinti ligonio žarnyno adaptaciją. Psichosocialine prasme tinkamai taikoma namų enterinės mitybos terapija padeda ligoniams grįžti į šeimą ir visuomenę, pagerina jų gyvenimo kokybę.

8 ak. val. „Enterinė ir parenterinė mitybos terapija namuose“ profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymų  programa patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Tikslai: 

Gydytojams ir slaugytojams praplėsti teorines žinias ir praktikinius įgūdžius apie šiuolaikinę klinikinės mitybos sampratą,  mitybos nepakankamumo įvertinimą, gydymo metodus ir jų praktinį pritaikymą namuose bei ekonominį efektą, įtaką gydymo rezultatams.

Tobulinimo rezultatai:

Baigę mokymo programą mokymų dalyviai žinos, kaip panaudoti enterinės ir parenterinės mitybos terapijos žinias kasdieniame darbe. Tai leis sumažinti gydymo išlaidas, namuose gydomų ligonių hospitalizacijos dažnį, išvengti mitybos nepakankamumo įtakotų komplikacijų. Išmoks teoriškai ir praktiškai taikyti enterinę mitybos terapiją, išmoks indikacijas, specifines sąlygas sėkmingai mitybos terapijai namuose. Mokės atpažinti problemas, susijusias su ilgos trukmės parenterine mitybos terapija  namuose.

Tikslinė dalyvių grupė: šeimos gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai (visos specializacijos).

Kursų trukmė: 8 ak. val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. +370 636 16903 arba el. paštu info@evsgroup.lt