Visi kursai

Enterinės ir parenterinės mitybos terapijos naujienos

Praeito amžiaus 8-tame dešimtmetyje jau buvo žinoma, kad namų parenterinės mitybos terapijos taikymas gelbsti gyvybes net kritinių būklių metu ligoniams su žarnyno nepakankamumu.

4 ak.val. „Enterinės ir parenterinės mitybos terapijos naujienos“ profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymų  programa patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Tikslai: 

Supažindinti gydytojus gastroenterologus, vaikų gastroenterologus, gydytojus dietologus, gydytojus anesteziologus reanimatologus, vaikų intensyviosios terapijos gydytojus, gydytojus neonatologus ir kitus gydytojus bei slaugytojus su mitybos terapijos vaikams ir suaugusiesiems naujienomis.

Tobulinimo rezultatai:

Baigę mokymo programą mokymų dalyviai pagilins žinias, kaip panaudoti enterinės ir parenterinės mitybos terapiją kasdieniame darbe. Tai leis sumažinti gydymo išlaidas, namuose gydomų ligonių hospitalizacijos dažnį, išvengti mitybos nepakankamumo įtakotų komplikacijų. Gydytojai pagilins žinias kaip šiuolaikiškai diagnozuoti mitybos nepakankamumą, surasti rizikos pacientus visuomenėje ir hospitalizacijos metu. Atnaujins žinias kaip taikyti naujausius enterinės mitybos terapijos metodus

Tikslinė dalyvių grupė: gydytojas gastroenterologas, gydytojas vaikų gastroenterologas, gydytojas dietologas, gydytojas anesteziologas reanimatologas, vaikų intensyviosios terapijos gydytojas, gydytojas neonatologas, bendrosios praktikos slaugytojas (visos specializacijos).

Kursų trukmė: 4 ak. val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. +370 636 16903 arba el. paštu info@evsgroup.lt