Visi kursai

Paliatyvioji pagalba suaugusiesiems ir vaikams

Paliatyvioji pagalba – paciento, sergančio pavojinga gyvybei, nepagydoma, progresuojančia liga, ir jo artimųjų gyvenimo kokybės gerinimo priemonės, lengvinančios kančias, padedančios spręsti kitas fizines, psichosocialines ir dvasines problemas. Jos tikslas teikti geriausią gyvenimo kokybę, kokia galima tuo laikotarpiu.

Paliatyviosios pagalbos paslaugas gali teikti gydytojai, slaugytojai, socialiniai darbuotojai, psichologai, išklausę ne mažiau kaip 36 val. paliatyviosios pagalbos kursą pagal su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija suderintą programą ir turintys tai patvirtinantį pažymėjimą.

Tikslai: supažindinti programos dalyvius su paliatyviosios pagalbos teikimu pacientams ir jų šeimos nariams.

Tikslinė dalyvių grupė: medicinos gydytojai (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojai (visos kvalifikacijos), kineziterapeutai, psichologai, socialiniai darbuotojai, slaugytojo padėjėjai, dvasiniai asistentai, savanoriai.

Tobulinimo rezultatai: 

  • Susipažins su naujausia paliatyvios pagalbos samprata;
  • Pagilins žinias, kaip suteikti paliatyvią pagalbą sergančiam pacientui;
  • Pagilins skausmo įvertinimo ir valdymo įgūdžius;
  • Pagilins bendravimo su paliatyviais pacientais ir jų artimaisiais įgūdžius;
  • Išmoks pasirūpinti asmenine psichine higiena.

36 ak.val. „Paliatyvioji pagalba suaugusiems ir vaikams“ profesinės kvalifikacijos tobulinimo mokymų programa patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Kursų trukmė: 36 ak. val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. +370 636 16903 arba el.paštu info@evsgroup.lt