fbpx

Kviečiame tobulinti žinias apie apie virusines ir bakterines ligas!

Infekcinių ligų protrūkiai iki šiol išlieka viena iš pagrindinių mirtingumo priežasčių tiek ekonomiškai išsivysčiusiose, tiek besivystančiose šalyse. Lietuvoje didžiausią dalį užkrečiamų ligų sudaro per orą plintančios infekcijos, tačiau nuo 2019 m. specialistų pastebimi ir per maistą, vandenį ar aplinką plintančių užkrečiamų ligų protrūkiai (2019 m. ULAC užkrečiamų ligų apžvalga).

Pirminės grandies medikai – vieni iš svarbiausių užkrečiamųjų ligų profilaktikos paslaugų teikėjai. Ypač prasidėjus šaltajam sezonui ir paūmėjus virusinių ir bakterinių ligų protrūkiams, specialistams labai svarbu tobulinti savo žinias apie virusines ir bakterines ligas.

Kviečiame medicinos gydytojus, bendrosios praktikos slaugytojus, akušerius bei už infekcijų kontrolę sveikatos priežiūros įstaigose atsakingus asmenis į naujus kvalifikacijos kėlimo mokymus „Dažniausios virusinės ir bakterinės ligos Lietuvoje: jų epidemiologija, klinikinis pasireiškimas, diagnostikos ir gydymo principai“. Mokymuose specialistai:
➾Patobulins žinias apie virusinių ir bakterinių ligų epidemiologiją, diagnostikos ir gydymo principus;
➾Įgis žinių apie racionalius (tinkamus) antivirusinių ir antimikrobinių vaistų vartojimo principus;
➾Patobulins žinias apie virusinių ir bakterinių ligų profilaktiką, siekiant mažinti sergamumą visuomenėje ir žalingų pasekmių dažnį.

Mokymai vyks š. m gruodžio 7, 8, 9 d., nuo nuo 13:00 iki 19:00 val. nuotoliniu būdu.
Mokymų trukmė: 18 val.
Mokymų lektoriai: VU medicinos fakulteto Infekcinių ligų ir dermatovenerologijos klinikos docentė, VUL Santaros klinikų infekcinių ligų centro infekcinių ligų gydytoja Doc. dr. Daiva Radzišauskienė, VUL Santaros Klinikų Infekcinių ligų centro Priėmimo skubios pagalbos skyriaus vedėjas Linas Svetikas ir Vilniaus Universiteto ligoninės Santaros Klinikų Infekcinių ligų centro gydytojas Oleg Aliancevič.

Daugiau informacijos apie mokymus ir registraciją rasite: https://evsgroup.lt/produktas/dazniausios-virusines-ir-bakterines-ligos-lietuvoje-ju-epidemiologija-klinikinis-pasireiskimas-diagnostikos-ir-gydymo-principai/