Mokymų gretose – „Perioperacinės slaugos naujovės“

Mūsų siūlomų mokymų gretas papildė dar vieni nauji mokymai – „Perioperacinės slaugos naujovės“.

Atlikti tyrimai rodo, kad amžius nėra reikšmingas kriterijus, kuriuo remiantis reikėtų riboti atliekamas operacijas ar jų apimtį. Tačiau kai kurios operacijos, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių sistemos, ortopedinės ar oftamologinės, vyresnio amžiaus ligoniams atliekamos ženkliai dažniau, o kai kurios – išskirtinai tik vyresniojo amžiaus žmonėms. Tobulėjant ikioperaciniam ištyrimui ir paruošimui, operacinei technikai bei perioperaciniam stebėjimui, kviečiame medicinos specialistus susipažinti su šiuolaikinėmis perioperacinės slaugos strategijomis ir kokybės užtikrinimu mokymuose: „Perioperacinės slaugos naujovės“.

Mokymų tikslinė grupė: bendrosios praktikos slaugytojai (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojų padėjėjai (visos kvalifikacijos), akušeriai (visos kvalifikacijos), medicinos gydytojai (visos kvalifikacijos).

Mokymus ves daugiau nei 13 metų dėstymo patirtį turinti, Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete lektoriaujanti Viktorija Kielė ir VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų širdies ir krūtinės chirurgijos centro bendrosios praktikos slaugytojas Murad Klyčmuradov.

Pirmieji mokymai įvyks 2021 m. liepos 15 d. Jų trukmė – 6 ak. val.
Daugiau informacijos apie mokymus ir registraciją rasite: https://evsgroup.lt/produktas/perioperacines-slaugos-naujoves/