Mokymai – reabilitacijos specialistams!

Mokymų gretas papildė dar vieni mokymai, skirti reabilitacijos specialistams – „Pirmųjų metų kūdikių motorinė raida ir kineziterapija“. Šių mokymų tikslas – suteikti sveikatos priežiūros specialistams žinių apie kūdikio raidą, auginimą, fizinį aktyvumą.

Ankstyvajame amžiuje svarbiausia yra aktyvaus judėjimo sistema, lemianti visų kitų sistemų vystymąsi, tarp jų ir laikysenos formavimąsi, kuris šiame periode yra pats intensyviausias ir labiausiai pažeidžiamas. Vienintelis sėkmingas motorikos ir laikysenos sutrikimų sprendimo būdas yra labai ankstyva diagnostika ir reabilitacija: tik labai ankstyvame amžiuje stimuliuojant motoriką (vartymosi, ropojimo skatinimas), pasiekiami optimaliausi rezultatai.

Mokymuose bus aptartos šios temos:

➾Teisingos kūdikio nešiojimo padėtys:

➾Gulėjimas ant pilvo pirmaisiais metais:

➾Kada ir kaip kūdikis turi sėdėti pirmaisiais metais?

➾Kada ir kaip kūdikis turi stovėti pirmaisiais metais?

Mokymų trukmė: 4 ak. val.

Mokymų lektorė: Dr. Laura  Žalienė, 4 nuostabių vaikučių mama, biomedicinos mokslų daktarė, lektorė, kineziterapeutė, turinti daugiau nei penkiolikos metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje. Dr. L. Žalienė yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos valdybos narė, kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose.

Pirmiejji mokymai vyks š.m liepos 15 d., nuo 10:00 val. Registracija į mokymus: https://evsgroup.lt/produktas/pirmuju-metu-kudikiu-motorine-raida-ir-kineziterapija/