fbpx

Naujiena reabilitacijos specialistams

Cerebrinis paralyžius – dažniausia ankstyvojo amžiaus vaikų fizinės negalios priežastis. Pagal pasaulinę statistiką, cerebrinis paralyžius išsivysčiusiose šalyse nustatomas 2-4 vaikams iš 1 tūkst. Taip pat pastebima tendencija –  sergančių vaikų skaičius kasmet dideja.

Cerebrinio paralyžiaus –  raidos sutrikimas, kuris besitęsia visą vaiko gyvenimą, todėl labai svarbu ne tik anksti diagnozuoti CP, bet ir pradėti vaiko gydymą ir reabilitaciją, kurie ypač svarbūs vaikui prisitaikyti prie aplinkos ir prie visuomenės.

Kviečiame reabilitacijos specialistus sužinoti apie antrinių nervų raumenų sistemos pokyčių ir prevenciją mokymuose „Naujas požiūris į vaikų, sergančių cerebriniu paralyžiumi, intervencijas“.

Mokymuose sužinosite:

  • ligų, traumų, apsigimimų rizikos veiksnius, priežastis, ligų simptomus bei eigą;
  • paciento, jo šeimos narių, kitų pacientą prižiūrinčių asmenų mokymo principus, informacijos pateikimo principus;
  • fiziologinius, patologinius, struktūrinius ir funkcinius pokyčius, kurie gali turėti įtakos paciento sveikatos būklei ir kineziterapijos eigai;
  • fizinių ir fizikinių veiksnių poveikį ir taikymą;
  • judesių valdymą;
  • išmoksite pagal kompetenciją įvertinti pasikeitusią paciento sveikatos būklę ir keisti ar nutraukti kineziterapiją (procedūrą), vertinti jos efektyvumą ir tinkamai tai dokumentuoti;
  • išmoksite savo klinikinius sprendimus grįsti moksliniais įrodymais.

Pirmieji mokymai įvyks š.m rugpjūčio 19 d. Mokymų trukmė: 5 val.

Mokymų lektorė – Dr. Laura Žalienė. Biomedicinos mokslų daktarė, lektorė, kineziterapeutė, turinti daugiau nei penkiolikos metų patirtį kineziterapijos su kūdikiais ir vaikais srityje. Dr. L. Žalienė yra paskelbusi virš 20 mokslinių publikacijų, parengusi su bendraautoriais dvi mokomąsias knygas studentams, yra Neįgaliųjų jojimo asociacijos valdybos narė, kasmet skaito pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose. Nuolat kelia profesinę kvalifikaciją seminaruose, kursuose, yra klinikinės kineziologijos mokyklos studentė.

Rezervaciją į mokymus rasite: https://evsgroup.lt/visi-mokymai/ 

Visus artimiausius mūsų mokymus rasite: https://evsgroup.lt/artimiausi-renginiai/