Krūties vėžys – dažniausia išsivysčiusių šalių moterų onkologinė liga. Jau daugelį metų iš visų moterų onkologinių susirgimų ši liga dažniausia ir Lietuvoje. Spalis yra krūties vėžio sąmoningumo mėnuo, o nuo 2008 m. Europos krūties vėžio koalicijos iniciatyva spalio 15 d. kasmet minima kaip krūtų sveikatos diena. Tai yra svarbus priminimas visuomenei, o ypač moterims, atkreipti dėmesį į krūtų ligų aktualumą bei prevencijos svarbą.
 
UAB „EVS Group” kartu su Sveikatos apsaugos ministerija įgyvendindama projektą „Sveikatos priežiūros kokybės gerinimas, parengiant pagrindines mirties priežastis Lietuvoje lemiančių ligų ir sveikatos sutrikimų integruotos sveikatos priežiūros standartus“, parengė krūties piktybinio naviko metodiką. 
 
Kviečiame viešojo sektoriaus sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus registruotis į šios metodikos mokymus – bus išduodami Vilniaus universiteto, medicinos fakulteto dalyvio pažymėjimai (6 valandos).
UAB „EVS Group“ kartu su Sveikatos apsaugos ministerija įgyvendina bendrą projektą: Sveikatos priežiūros kokybės gerinimas, parengiant pagrindines mirties priežastis Lietuvoje lemiančių ligų ir sveikatos sutrikimų integruotos sveikatos priežiūros standartus“.
Projekto vykdytojas: UAB „EVS Group“.
Konferencijoje buvo pristatyti metodinių dokumentų (cukrinio diabeto, retų ligų, odos piktybinio naviko, krūties piktybinio naviko, kasos piktybinio naviko) standartizuotus diagnostikos ir gydymo standarto (metodinio dokumento) rengimo, taikymo ir atnaujinimo, greitosios medicinos pagalbos protokolų rengimo, taikymo ir atnaujinimo, slaugos proceso kokybės valdymo algoritmo ir protokolų rengimo, taikymo ir atnaujinimo tvarkos aprašai. Konferencijos metu pranešimus skaitė įvairių sričių profesionalai, renginio dalyvius pasveikino Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Asmens sveikatos departamento direktorė Odeta Vitkūnienė, sveikatos sektoriuje planuojamus pokyčius pristatė SAM Strateginio planavimo ir valdymo skyriaus vedėja Raimonda Janonienė.
UAB „EVS Group” kartu su Sveikatos apsaugos ministerija įgyvendindama projektą „Sveikatos priežiūros kokybės gerinimas, parengiant pagrindines mirties priežastis Lietuvoje lemiančių ligų ir sveikatos sutrikimų integruotos sveikatos priežiūros standartus“, parengė metodinių dokumentų (cukrinio diabeto, retų ligų, odos piktybinio naviko, krūties piktybinio naviko, kasos piktybinio naviko) standartizuotus Diagnostikos ir gydymo standarto (metodinio dokumento) rengimo, taikymo ir atnaujinimo, Greitosios medicinos pagalbos protokolų rengimo, taikymo ir atnaujinimo, Slaugos proceso kokybės valdymo algoritmo ir protokolų rengimo, taikymo ir atnaujinimo tvarkos aprašus.

KURIAME LIETUVOS ATEITĮ 2014-2020

Projekto pavadinimas: „Elektroninės paslaugų pardavimo platformos diegimas“

Projekto vykdytojas: UAB „EVS group“

Projekto tikslas: sukurti ir įdiegti elektroninė paslaugų pardavimo platformą, kuri įgalintų klientus pasirinkti, užsakyti ir laiku gauti įmonės paslaugas.

Aprašymas: Projekto metu bus diegiama elektroninė paslaugų pardavimo platforma, kuri bus integruojama su apskaitos ir paslaugų valdymo sistemomis.              Tai pagerins galimybes klientams pasirinkti, užsakyti ir laiku gauti įmonės paslaugas. Projekto metu siekiama padidinti paslaugų pardavimus, pagerinti                     kokybę bei padidinti veiklos efektyvumą.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė

Bendra projekto vertė: 62 544,60 Eur

Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės: 46 908,45 Eur

Projekto vykdymo pradžia: 2021-12

Projekto vykdymo pabaiga: 2023-01

Nuo 2022 m. Birželio 1 d. UAB „EVS Group“ persikelia į naujas biuro patalpas.

Šiuo metu mus rasite:

Salomėjos Nėries g. 21, 3 aukštas. LT – 06313, Vilnius.

Ar žinojote, kad „EVS Group” Jums gali pasiūlyti ne tik įvairius profesionalius kvalifikacijos kėlimo mokymus, bet ir dokumentų atnaujinimą, priežiūrą ar pirminį auditą?

 PRISTATOME JUMS MEDSERVIS!

Ši paslauga yra orientuota į sveikatos priežiūros įstaigų teikiamų paslaugų kokybės gerinimą – kokybės vadybos dokumentų atnaujinimą ir priežiūrą. Kviečiame išgirsti pokalbį su Pašilaičių šeimos medicinos centro direktore Egle Galgauskiene, apie patirtį bendradarbiaujant kartu su MedServis®!

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Kvalifikacijos kėlimo mokymai „Psichologinis pasiruošimas teikiant skubią medicininę pagalbą“

Kviečiame į nuotolinius kvalifikacijos kėlimo mokymus „Psichologinis pasiruošimas teikiant skubią medicininę pagalbą“. Mokymų tikslas – stiprinti psichologinį pasirengimą, teikiant skubią medicininę pagalbą. Mokymų trukmė: 4 ak. val. Mokymų temos: Parengtis: fizinė ir emocinė. Sau ir kitam; Psichologinis atsakas į pavojų: būdai kaip reaguojame; Praktikos, kurios padeda susitelkti; Emocinė temperatūra: kaip ją pamatuoti. Mokymuose savo patirtimi dalinsis: Ieva Šližienė – Geštalto psichoterapijos, patirtinio ugdymo specialistė, šiuo metu mokosi į procesą orientuotos psichoterapijos.  Nuo 2004 m. dirba suaugusiųjų švietimo srityje, iš jų 13 metų ISM Vadybos ir ekonomikos universitete su vadovų mokymų programomis. Šiuo metu dėsto VU TSPMI Adaptyvios lyderystės kurse, veda psichologinio turinio mokymus

Skaityti toliau »

Kvalifikacijos kėlimo mokymai „Covid-19 poveikis psichikos sveikatai“

Pasaulio sveikatos organizacijos ir kitų tarptautinių organizacijų psichikos sveikatos ekspertai teigia, kad būtina imtis ilgalaikių tvarių priemonių spręsti psichikos sveikatos problemoms, kylančioms dėl COVID-19 pandemijos. Mokymų tikslas – susipažinti su psichikos sveikatos iššūkiais Covid-19 pandemijos metu. Mokymų trukmė: 4 val. Mokymų temos: Normalios emocinės reakcijos į Covid-19 grėsmę, adaptacijos sunkumai; Organiniai psichikos sutrikimai susirgus, bei pasveikus Covid-19 infekcija; Emociniai-psichologiniai psichikos sutrikimai susiję su Covid-19 infekcija; Pyktis pandemijos metu – santykių išbandymas šeimoje, darbe ir visuomenėje. Mokymuose savo patirtimi dalinsis: Gydytojas psichiatras ir psichoterapeutas Aringas Vagonis. Savo bazinį medicininį išsilavinimą įgijo Lietuvos sveikatos mokslų universitete, ten pat baigė rezidentūros studijas, mokėsi

Skaityti toliau »

Džiugi žinia akušeriams!

Džiugi žinia akušerijos skyriuose bei gimdymo palatose dirbantiems akušeriams, slaugytojams, medicinos gydytojams ir paramedikams – kvalifikacijos kėlimo mokymai „Pirminės akušerinės pagalbos kursai”. Mokymų tikslas: išmokti teikti pirminę akušerinę pagalbą nėščiosioms ir gimdyvėms, kurioms nenustatyta didelės rizikos nėštumo veiksnių. Vadovaujantis mokslo įrodymais bei akušerijos diagnostikos ir gydymo metodikomis, dalyviams bus pateiktos rekomendacijos įvairiems klinikiniams įgūdžiams įgyti. Mokymų trukmė – 16 ak. val., tad mokymuose sužinosite daug aktualios informacijos apie: Pirminis nėščiosios, gimdyvės ir vaisiaus būklės vertinimas; Rizikos vertinimas numatant akušerinių ir neonatologinių paslaugų lygį; Nėščiosios/gimdyvės būklės vertinimas; Vaisiaus būklės vertinimas gimdymo metu; Priešlaikinis gimdymas; Pagalba nesant didelės nėštumo rizikos veiksnių gimdymo

Skaityti toliau »

EVS Group sveikina Jus šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Mieli klientai, 2021 metai padovanojo mums susitaikymo ir abipusio pasitikėjimo dovaną. Nors antrus metus išgyvename neeilines akimirkas, kada esame nublokšti per nuotolį, tačiau tik atsakingai dirbdami visi kartu išgyvename šiuos išbandymus. Covid-19 pandemija parodė, kad didžiausia žmonijos stiprybė – tai vienybė. Šiais metais mes suorganizavome daugiau nei 150 mokymų, išlaikydami profesionalumą, kuris yra vienas iš pagrindinių įmonės tikslų. Dirbdami su savo sričių ekspertais, šiais metais atnaujinome kaip niekad daug mokymų programų, kurių turinys yra paremtas aktualiausia Lietuvos ir pasaulio informacija bei naujausiais LR teisės aktais.Įsiklausę į Jūsų poreikius, drąsiai papildėme mokymų gretas mokymais opiomis temomis, kaip mobingas ar hospitalinių infekcijų

Skaityti toliau »

Kviečiame slaugytojus tobulinti kompetencijas teikiant slaugos paslaugas pacientui namuose!

XX amžiuje slaugos ir kitas pagalbines paslaugas dažniausiai teikdavo gydymo įstaigose. Šiandien slaugos vaidmuo namuose vis svarbesnis – Lietuvoje, o taip pat ir visoje Europoje, didėja slaugos bei socialinių paslaugų teikiamų asmens namuose poreikis. Didžioji dalis profesionalių darbuotojų, teikiančių sveikatos priežiūros paslaugas pacientams namuose, yra slaugytojai. Visuomenei tampant vis reiklesnei, sveikatos priežiūros paslaugas namuose teikiantiems specialistams keliami itin aukšti reikalavimai, o institucinio aprūpinimo tinkamumu vis labiau abejojama. Vieni pagrindinių specialiųjų reikalavimų bendrosios praktikos slaugytojams yra: žinoti nacionalinės ir tarptautinės sveikatos politikos nuostatas, sveikatos priežiūrą reglamentuojančius teisės aktus; žinoti dažniausiai pasitaikančių organizmo sistemų ligų simptomus, plitimo būdus ir galimas komplikacijas; mokėti

Skaityti toliau »

Kviečiame tobulinti žinias apie apie virusines ir bakterines ligas!

Infekcinių ligų protrūkiai iki šiol išlieka viena iš pagrindinių mirtingumo priežasčių tiek ekonomiškai išsivysčiusiose, tiek besivystančiose šalyse. Lietuvoje didžiausią dalį užkrečiamų ligų sudaro per orą plintančios infekcijos, tačiau nuo 2019 m. specialistų pastebimi ir per maistą, vandenį ar aplinką plintančių užkrečiamų ligų protrūkiai (2019 m. ULAC užkrečiamų ligų apžvalga). Pirminės grandies medikai – vieni iš svarbiausių užkrečiamųjų ligų profilaktikos paslaugų teikėjai. Ypač prasidėjus šaltajam sezonui ir paūmėjus virusinių ir bakterinių ligų protrūkiams, specialistams labai svarbu tobulinti savo žinias apie virusines ir bakterines ligas. Kviečiame medicinos gydytojus, bendrosios praktikos slaugytojus, akušerius bei už infekcijų kontrolę sveikatos priežiūros įstaigose atsakingus asmenis į

Skaityti toliau »

KURIAME LIETUVOS ATEITĮ 2014-2020