Naujos motyvacinės programos medicinos įstaigoms | VASARA 2019

 

„EVS Group“ pristato dvi naujausias programas medicinos įstaigoms 2019 metų vasarai. Tai į darbuotojų motyvaciją, atsipalaidavimą bei kokybišką laiko praleidimą komandoje orientuoti renginiai, vyksiantys visoje Lietuvoje birželio-rugpjūčio mėnesiais. Renginio formatas pritaikomas tiek gamtoje, tiek uždaroje patalpoje pagal įstaigos poreikius. Žmonių skaičius neribojamas.

Kviečiame rezervuoti datas renginiui iš anksto tel. +370 644 45499 arba el. paštu: a.griciute@evsgroup.lt

Programa „Sveikos gyvensenos efektas. Kaip tapti laiminga komanda?“ parengta remiantis sveikos gyvensenos aspektais, siekiant paskatinti asmeninius darbuotojo pokyčius judėjimui, mitybai ir sąmoningumui. Būtent ši kombinacija atitinkamai daro neginčijamą įtaką žmogaus darbingumui ir savijautai darbe. Tai trijų dalių programa, kurią sudaro aktyvi komandos formavimo veikla, paskaita „Laimingo ir sveiko gyvenimo formulė“ bei linksma komandinė treniruotė su savo kūno svoriu.

Antroji programa „Pasitikėjimas savimi ir komanda. Embodiment. Laiko planavimas“ suformuota siekiant stiprinti komandą per asmeninių savybių ugdymą naujausiais metodais. Patyriminis Embodiment metodas padidins pastabumą kūno siunčiamiems signalams, o laiko planavimo principai bus indėlis į sklandesnį komandos darbą kartu.

Programos, kurių trukmė 3-4 val. skirtos medicinos įstaigų komandos stiprinimui, motyvacijai ir įkvėpimui, pasitikėjimo savimi ir komanda formavimui, fiziniam aktyvumui, nusistovėjusio mąstymo ir bendravimo barjerų šalinimui bei inovatyvių metodų pasidalinimui, kurie skirti poilsiui darbo metu, laiko planavimui ir sąmoningumo plėtimui. Tai kokybiškas laikas naudingas asmenybei ir efektyvinantis komandinį darbą.

Kiekvienos organizacijos pamatas – žmonės ir tarpusavio bendradarbiavimas. Tad investicija į savo medicinos įstaigos darbuotojus yra labiausiai atsiperkanti ir skatinanti visapusį tobulėjimą – tiek darbuotojo, tiek įstaigos.

Dėl detalaus programų pristatymo ir kainų kviečiame teirautis tel. +370 644 45499 arba el. paštu. a.griciute@evsgroup.lt