Funkcinės būklės vertinimas yra aktualus teikiant sveikatos priežiūros – gydymo, reabilitacijos ir slaugos bei socialines paslaugas asmenims, turintiems įvairius sveikatos sutrikimus, ribojančius jų nepriklausomumą. Funkcinei būklei vertinti sukurta funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalė (FIM®) yra instrumentas, skirtas paciento negalios įvertinimui, atsižvelgiant į pagalbos jam poreikį.

Parengta tobulinimo programa „Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalės (FIM®) metodikos mokymai“ įgalins specialistus suprasti ir išmokti metodiškai taisyklingai taikyti standartizuotą ir plačiai naudojamą Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalę (FIM) savo darbe.

Tikslinė dalyvių grupė: gydytojai (visos kvalifikacijos), slaugytojai (visos kvalifikacijos), kineziterapeutai, ergoterapeutai, medicinos psichologai, logoterapeutai, socialiniai darbuotojai, asmenys, atsakingi už funkcinio nepriklausomumo vertinimą ir jo ekspertizę.

Kvalifikacijos suteikimas: patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Mokymų trukmė: 7 ak. val. 

Mokymai vyks nuotoliniu būdu („ZOOM“ platformoje).

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. : +370 636 16903 arba el. paštu: info@evsgroup.lt

Mokymų temos:

  • Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalės (FIM) apžvalga.
  • Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalės (FIM) motorinių funkcijų vertinimas: apsitarnavimas.
  • Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalės (FIM) motorinių funkcijų vertinimas: dubens organų funkcijos kontrolė.
  • Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalės (FIM) motorinių funkcijų vertinimas: judėjimas.
  • Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skalės (FIM) kognityvinių funkcijų vertinimas: bendravimas ir socialinis pažinimas.
  • Vertinimo Funkcinio nepriklausomumo nustatymo skale (FIM) praktiniai aspektai (atvejų analizė, situacijų modeliavimas).

Jūratė Kesienė – Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro I stacionarinės reabilitacijos skyriaus vedėja-fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja. Lektorė turi ilgametę dėstymo patirtį –  nuo 1995m. yra Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro lektorė. Pasaulinės Neįgaliųjų tinklinio asociacijos medicininės klasifikacijos komiteto vadovė.

Dr. Ieva Jamontaitė – kineziterapeutė, VU MF dėstytoja, turinti ilgalaikę darbo patirtį reabilituojant sunkią negalią turinčius pacientus bei vertinant jų motorines funkcijas.

Aušra Adomavičienė – Nuo 1999 metų dirba ergoterapeute VUL Santaros klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centre, klinikinės praktikos patirtis su neurologiniais, traumatologiniais ortopediniais, reumatoidiniais pacientais stacionarinės reabilitacijos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriuose. Nuo 2009 metų dėsto VU MF Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros I ir II pakopos studijų programų studentams. 

Mokymų kaina: 103 €

*Atsiradus laisvai vietai į mokymus, su Jumis susisieks įmonės konsultantas

*Atsiradus laisvai vietai į mokymus, su Jumis susisieks įmonės konsultantas