Per 100 dalyvių sulaukusi konferencija „Rizikos valdymas sveikatos priežiūros įstaigose: aktualijos, įžvalgos, praktiniai patarimai“

2019 m. balandžio 11 d. Vilniuje „EVS Group“ surengė pirmąją dienos konferenciją „Rizikos valdymas sveikatos priežiūros įstaigose: aktualijos, įžvalgos, praktiniai  patarimai“. Renginys pritraukė per šimtą medicinos atstovų iš visos Lietuvos. Svečiai dalinosi įspūdžiais apie pranešėjų profesionalumą, temos aktualumą nūdienos kontekste bei puikiai vertinamą konferencijos organizavimą. „Kuo daugiau tokio pobūdžio konferencijų ir tokių lektorių, kurie dalintųsi savo patirtimi,“ – dalinosi renginio dalyvė.

Lyderiaujančių asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, ilgametę patirtį turintys auditoriai bei ekspertai su svečiais pasidalino žiniomis ir pažangiomis idėjomis. Apie tradicinį ir šiuolaikišką požiūrį į pacientų saugą pasidalino savo charizma ir žiniomis publiką itin sudominęs ,,SK Impeks Medicinos diagnostikos ir gydymo centro“ direktorius Dr. Laimutis Paškevičius. Dalyviai buvo supažindinti su rizikos valdymo teoriniais pagrindais bei inovatyviomis praktinėmis rizikos valdymo įžvalgomis, kuriomis aktyviai dalinosi Akvilė Šneiderė,  UAB „Lietuvos energija“ grupės rizikos valdymo vadovė bei Nacionalinio akreditacijos biuro techninis ekspertas Rimantas Zajarskas. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kokybės vadybos skyriaus vedėja Jovita Kerulytė susirinkusiems pristatė teisės aktų reikalavimus rizikos valdymui laboratorijose bei pateikė  konkrečius rizikos valdymo laboratorijose  pavyzdžius. Efektyviais sprendimais, kaip galima valdyti riziką kompleksinėse sistemose, praktikomis ir įžvalgomis pasidalinti sutiko Vokietijos kokybės draugijos audito vadovė, LST Sert auditorė Dr. Marija Vesėliūnienė, Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės audito skyriaus vadovas Vytautas Kriauza bei Klaipėdos universiteto profesorius, senato narys Habl. dr. prof. Vinsas Janušonis.

Renginys orientuotas ne tik į pranešimų įvairovę ir gausą, bet ir į galimybę medicinos įstaigų atstovams kurti tarpusavio ryšius kavos pertraukėlių bei pietų metu. Tarp konferencijos dalyvių – Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, Respublikinių ligoninių atstovai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio bei kitų įstaigų kaip Nacionalinis kraujo centras, Nacionalinis vėžio institutas, Palangos reabilitacijos ligoninė, „Bioklinika“ ir kt. Renginį užarė baigiamoji atviro rato diskusija, kurioje pranešėjai kartu su konferencijos svečiais noriai diskutavo, kaip geriausia diegti rizikos valdymą sveikatos priežiūros įstaigose bei atsakė į auditorijos klausimus.

Nuo 2012 m. organizuojant medicinos auditorių kursus ir diegiant ISO standartus, bendraujant su įstaigų vadovais, auditoriais ir kitais specialistais pastebėjome, kad medicinos įstaigų kontekste rizikos valdymo tema – dar pakankamai neištirta ir klausimų kelianti niša. Atsižvelgiant į konferencijos paklausą bei dalyvių grįžtamąjį ryšį akivaizdu, jog šiandien rizikos valdymo tema medicinos įstaigose – vis dar daug karštų diskusijų kelianti tema. „EVS Group“ komanda džiaugiasi galėdama prisidėti prie medicinos įstaigų  atstovų ugdymo nišinėse ir sudėtingose temose.

Tad IŠNAUDOKITE SAVO GALIMYBES! O mes esame tam, kad padėtume Jums tai padaryti! Daugiau informacijos – čia.