fbpx

Permainų laikotarpyje kviečiame vadovus didinti kompetencijas

Pokyčių atnešusi pandemija paveikė visas visuomenės gyvenimo sritis, išryškindama ne tik opiausias problemas, kaip specialistų ar priemonių trūkumą, bet ir tam tikrų kompetencijų, įgūdžių poreikį. Sparčiai besikeičianti, greitos reakcijos ir sprendimų priėmimo pareikalavusi situacija parodė, kiek įtakos šiuose procesuose gali turėti tvirto vadovo, lyderio pozicija.

Vis dažniau naudojamos sąvokos lyderystė, valdymas ar vadovavimas reiškia aukštą poziciją ir laikomos siekiamybe visuomenėje. Tačiau lyderystės ir vadovavimo procesus įvaldyti vienam žmogui yra be galo sunku, kadangi žmogus lyderis ir žmogus vadovas reiškia ne tik nevienodus vaidmenis, bet ir labai skirtingų charakterių bei profesinių ambicijų žmones.

Vadovai organizacijose kuria tvarką ir taisykles, o lyderiai – jas „laužo“. Tad praktikoje dažniausiai siekiama ugdyti gerus vadovus, kurie aiškiai apibrėžia ir sustyguoja darbų atlikimo tvarkas, tačiau būtinai turinčius lyderystės kompetencijų: telkti žmones, vadovauti ir komunikuoti būnant pavyzdžiu kitiems.

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują mokymų programą vadovams – „Vadovo vaidmuo permainų laikotarpyje“

Mokymų tikslas – susipažinti su vadovų veiklos efektyvumo didinimu.

Mokymuose bus aptartos šios temos:

  • Vadovo vaidmuo organizacijoje: ko tikisi darbuotojai?
  • Galios pozicijos ir skirtingos rolės;
  • Emocinio raštingumo svarba vadovavimui;
  • Didžiausios vadovo klaidos, kurių galima išvengti.

Mokymai vyks š.m rugsėjo 28 d., nuo 13:00 iki 16.10 val.

Mokymų ves lektorė: Geštalto psichoterapijos, patirtinio ugdymo specialistė, šiuo besimokanti į procesą orientuotos psichoterapijos – Ieva Šližienė.

Rezervaciją į mokymus rasite: https://evsgroup.lt/visi-mokymai/ 

Visus artimiausius mūsų mokymus rasite: https://evsgroup.lt/artimiausi-renginiai/