Mokymai – žingeidiems ir norintiems tobulėti burnos higienos specialistams!

Šiuolaikinėje visuomenėje dantų pirežiūrai skiriama vis daugiau dėmesio. Tačiau ne kiekvienas žmogus tinkamai pasirūpina savo dantimis. Dažnai odontologijos gydytojų pacientai nekontroliuoja dantų bakterinių apnašų dėl įvairių priežasčių, tačiau dėl prastos asmeninės burnos higienos periodonto ligų paplitimas vis didėja, o ligos formos vis sunkėja. Beveik pusei žmonių, vyresnių nei 18 metų, pasireiškia dantenų uždegimas, kuris ateityje gali tapti ir dantų neteikimo priežastimi. Epidemiologinių tyrimų duomenimis, periodonto ligos – antra pagal dažnį priežastis, dėl ko Lietuvos gyventojai netenka dantų.

Nors laikytis pagrindinių burnos higienos taisyklių nėra sunku, tačiau daugeliui pacientų trūksta noro ir motyvacijos. Esant nepakankamai asmeninei burnos higienai,  odontologijos gydytojų pacientams yra būtina bent kartą per metus apsilankyti pas burnos higienos specialistą. Tačiau daugelis į specialistus kreipiasi jau paūmėjus pirmiesiems periodonto ligos simptomams.  Dėl to labai svarbu, kad kiekvienas odontologijos specialisto pacientas būtų tinkamai ištirtas ir jam parinktas labiausiai tinkantis gydymas bei profilaktikos režimas.

Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir odontologija, tad EVS Group pristato naujus kvalifikacijos kelimo mokymus odontologams: „Burnos higiena periodonto liga sergantiems pacientams“, kurių tikslas – supažindinti su burnos priežiūros profilaktikos priemonių naujovėmis ir atnaujinti bei pagilinti burnos higienistų žinias odontologinių ligų profilaktikoje.

Mokymų lektorė- 2016 m. Lietuvos odontologų rūmų deleguota ir narių išrinkta geriausia 2016 m. burnos higienistė Daiva Mačiulienė. Lektorė yra Kauno kolegijos Medicinos fakulteto lektorė, Burnos sveikatos katedros vedėja,  burnos higienos srityje turinti ilgametę dėstymo patirtį.

Mokymai organizuojami š.m kovo 9 d. Mokymų trukmė – 2 ak. val.  Detalesnę informaciją apie mokymus rasite: https://evsgroup.lt/artimiausi-renginiai/burnos_higiena/