*Atsiradus laisvai vietai į mokymus, su Jumis susisieks įmonės konsultantas

Mokymų tikslas: atskleisti psichikos funkcionavimo dinaminius aspektus, psichologines gynybas, suvokti, kas yra krizė slaugytojų darbe, išmokti, kaip pajusti ir kontroliuoti savo mintis, tam, kad net ir sudėtingiausiose situacijose išliktumėte ramus, suteikti praktinių žinių bendraujant ne tik su pacientu palatoje, bet ir kolektyvu, sukuriant atvirą ir harmoningą atmosferą.

Mokymų tikslinė grupė: medicinos gydytojai (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojai (visos specializacijos).

Kvalifikacijos suteikimas: patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Mokymų trukmė: 8 ak. val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. : +370 636 16903 arba el. paštu: info@evsgroup.lt

Mokymų temos:
Psichoterapijos pagrindai medikams. Bendrieji psichoterapijos dėsniai. Psichoterapijos paskirtis.
Terapinio bendravimo ypatumai. Aktyvaus klausymosi metodas. Atvirų klausimų formavimo technika. Empatija, apatija ir simpatija.
Sunkumai, bendraujant su pacientais. Paciento fenomenologija santykyje su liga. Liga yra pokytis. Aš ir aplinka. Kaip žmogus priešinasi pokyčiams?
Terapinis santykis, kaip jo siekti, kokia jo nauda? Terapinis santykis medikų darbe, naujos kompetencijos ir naujos galimybės.
Mediko psichohigiena. Bendros sąvokos, rekomendacijos. Perdegimo sindromas ir jo prevencija. Judėjimas link sveikatos, o ne nuo ligos.
Terapinė etika, medicininė etika sąsajos ir skirtumai.
Žmogiškosios vertybės – mediko profesijos pamatas.

Mokymų lektorė: Daiva Žukauskienė – geštalto psichoterapeutė, trenerė ir lektorė. Darbinė patirtis psichikos sveikatos, pedagogikos, emocinio intelekto lavinimo srityse. Specializacijos kryptys: grupinė psichoterapija, psichodrama, mindfulneso  pagrindai. Šiuo metu studijuoja logoterapiją, psichoterapijos apie gyvenimo prasmę kryptį. 

Mokymų kaina dalyviui: 55 €