fbpx

Streso valdymo kursai mūsų mokymų gretose!

Mindfulness – JAV mokslininkų sukurta streso valdymo programa, padedanti nukreipti minčių srautą, susitelkiant į norimą objektą, ir jį valdyti. Šis metodas kaip budistinių religinių praktikų sudedamoji dalis yra žinomas jau kelis tūkstančius metų, o dabar, pagrįstas moksliškai, sėkmingai taikomas psichologijoje visame pasaulyje įvairaus amžiaus žmonėms. Metodika lengvai pritaikoma įvairiose gyvenimo srityse, kur patiriamas stresas, sudėtingi tarpasmeniniai santykiai, nuovargis.

Mindfulness tikslas – per struktūriškai atliekamas pratybas natūraliai įdiegti funkcionalumą skatinančius įgūdžius į kasdienį žmogaus gyvenimą.

Minfulness programos lavinami įgūdžiai:

  • Dėmesio koncentravimasis;
  • Jausmų, kūno pojūčių įsisąmoninimas;
  • Būvimas „čia ir dabar“;
  • Atvirumas išgyvenimams;
  • Neprisirišimas prie kylančių jausmų ir minčių, jų „paleidimas“.

Mokymuose „Mindfulness metodais paremtas streso valdymo įgūdžių lavinimas“ kviečiame medicinos specialistus išmokti nusiraminti, atgauti vidinę ramybę ir įgyti psichologinio lankstumo bei atsparumo įgūdžių patiriant stresą sveikatos priežiūros įstaigose!

Mokymų trukmė: 8 val.

Pirmieji mokymai įvyks š.m rugsėjo 30 d., nuo 09:00 val.

Mokymų lektorė: Lina Bagdonavičienė. Psichologė-psichoterapeutė. 2006-2017 m. vadovavo Tarptautinei Komisijai Select. L. Bagdonavičienė yra Minfulness mokytoja/instruktorė. Šiuo metu lektorė dėsto Lietuvos sveikatos mokslų universitete, yra Lietuvos Kognityvinės ir Elgesio terapijos supervizorė bei Lietuvos Kognityvinės ir Elgesio terapijos valdybos narė, etikos komiteto pirmininkė, Lietuvos psichologų sąjungos narė.

Rezervaciją į mokymus rasite: https://evsgroup.lt/visi-mokymai/ 

Visus artimiausius mūsų mokymus rasite: https://evsgroup.lt/artimiausi-renginiai/