Susipažinkime su psichologinėmis problemomis, virstančiomis kūno ligomis

Gana ilgai medicinoje žmogaus psichika ir kūnas būdavo gydomi atskirai, tačiau vis daugiau specialistų teigia, kad beveik visų ligų pagrindą sudaro tam tikros psichologinės priežastys. Psichosomatiniais sutrikimais laikomi tie organų ir organizmo sistemų pažeidimai, kurie kyla arba paūmėja dėl psichologinių veiksnių. Sunkūs psichologiniai išgyvenimai gali paveikti organizmo atsparumą, pacientams gali sutrikti virškinimo, širdies ir kraujagyslių sistema, ar vystytis net onkologiniai susirgimai. Supratus apie kokius poreikius informuoja vaikų ligos, vaikų ir suaugusių negalavimai, galime pacientams padėti pasijusti geriau.

Pristatome naują mokymų programą „Suaugusiųjų ir vaikų kūno ligų psichologija“.

Šių mokymų tikslas: supažindinti, kokios konkrečios psichologinės problemos (mintys) virsta konkrečiomis kūno ligomis. Suteikti žinių kaip užtikrinti psichologiškai saugią ir sveiką aplinką, kūno, dvasios ir jausmų darną, kokioms kūno ligoms gali turėti įtakos vaikystėje patirtos fizinės ir psichologinės traumos, auklėjimo būdas.

Mokymų temos:

  • Vaikų ligų psichosomatika, tėvų auklėjimo įtaka vaikų psichologinei ir fizinei sveikatai;
  • Virškinimo sistemos ir viršsvorio psichosomatika;
  • Odos ir judėjimo aparato psichosomatika;
  • Lytinės sistemos ligų psichosomatika, kūno poreikių žemėlapis, antrinė ligų nauda.

Mokymų trukmė: 6 val.

Pirmieji mokymai vyks š.m rugsėjo 29 d.

Mokymų lektorė: Irena Bulotienė – penkerių metų podiplominių geštalt psichologijos studijų absolventė, eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, sertifikuota meno terapijos metodų, skirtų psichologiniam konsultavimui socialiniame – pedagoginiame darbe ir sveikatos apsaugos srityje specialistė.

Daugiau informacijos apie mokymus ir registraciją rasite: https://evsgroup.lt/produktas/suaugusiuju-ir-vaiku-kuno-ligu-psichologija/