Ačiū, kad esate kartu!

Mieli klientai,

2020 metai atnešė didelių permainų kiekvienam iš mūsų. Svarbūs ir nekasdieniai gyvenimo įvykiai sukėlė nerimą. Tikimės, kad ši sumaištis nesukliudys žengti į priekį ir padės šioje sudėtingoje situacijoje išlikti vieningiems.
Artėjant gražiausioms metų šventėms, linkime Jums sveikatos, prasmingo laukimo, tikėjimo ir ramybės. Ačiū Jums, kad esate kartu! Kiekvienas Jūsų, kaip atskira dėlionės detalė, prisidėjo prie ateities žingsnių kūrimo. Tai mūsų orientyras, kryptingai siekiant užsibrėžtų tikslų, nuolat tobulėjant ir, kartu su Jumis, siekiant puikių rezultatų!


Mūsų pasiekimai

Covid-19 pandemija pakoregavo mūsų veiklą. Įprasta ir nusistovėjusi vedamų mokymų tvarka tapo sunkiai įgyvendinama. Suprasdami mokymų svarbą medicinos specialistams, turėjome priimti greitus ir tikslius sprendimus. Žengėme tvirtą žingsnį, įvedant nuotolines platformas. Pripažinsime, pradžia nebuvo lengva. Tai buvo laikas, kai nežinojome, tačiau tikėjome. Ir tik Jūsų visų dėka ir pastangomis, šiuo sudėtingu laikotarpiu, mums pavyko išlaikyti ribas tarp keliamų tikslų ir profesionalumo. Džiaugiamės, kad dirbdami kartu su savo sričių ekspertais, galime pasiūlyti kokybiškas, atnaujintas mokymų programas, kurių turinys parengtas remiantis ne tik aktualiausia informacija šalyje ir pasaulyje, bet ir naujausiais LR teisės aktais.


Ateities planai

Pandemija išmokė mus prisitaikyti prie kintančių sąlygų, kurios dažnai nėra malonios, o kartais, ir turinčios labai skausmingų pasekmių. Mūsų tikslinei auditorijai, medikams, neužtenka vien pasakyti AČIŪ, ar ištarti supratingumo žodžius. Tai ką Jūs darote – yra orientyras mums visiems.
Šiuo laikotarpiu, įvardinčiau du tikslus: klausytis ir įsiklausyti. Pagrindinė mūsų gairė – profesionalūs ir kokybiški mokymai medicinos specialistams. Mokymai, atitinkantys kiekvieno mediko lūkesčius. Tikime, kad 2021 metai stiprins mūsų bendradarbiavimą ir bendravimą, leis dar labiau įsiklausyti į Jūsų nuomonę. Sunku, o gal net neįmanoma numatyti, kaip greitai mūsų gyvenimai taps tokiais, kokie buvo iki pandemijos, todėl svarbu išlaikyti tvirtą komunikaciją ir puoselėti tarpusavio pasitikėjimą.

Sveikatos ir ramybės.

Pagarbiai,
Ruslanas Paškevičius
UAB „EVS Group“ Direktorius