*Atsiradus laisvai vietai į mokymus, su Jumis susisieks įmonės konsultantas

Sveikatos teisės pagrindai – mokymai, kurie padės sužinoti kaip tinkamai organizuoti sveikatos priežiūros įstaigos darbą ir išvengti teisinių pažeidimų, bendraujant su pacientais.

Tikslinė grupė: asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, filialų vadovai, padalinių vadovai, sveikatos vadybininkai, medicinos gydytojai (visos specializacijos), bendrosios praktikos slaugytojai (visos specializacijos), visuomenės sveikatos specialistai.

Kvalifikacijos suteikimas: patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.

Trukmė: 24 ak. val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. : +370 636 16903 arba el. paštu: info@evsgroup.lt

Programos dalyvis išklausęs kursus:
Susipažins su pagrindiniais pasikeitimais, susijusiais su įstatyminiu darbo santykiu reglamentavimu.
Įgis praktinių gebėjimų efektyviai taikyti Darbo kodekso nuostatas individualiuose ir kolektyviniuose darbo santykiuose.
Supras pagrindines pacientų teises ir numatomą teisinę atsakomybę už šių teisių pažeidimus.
Žinos kaip priimti tinkamus sprendimus, susijusius su teisės aktuose numatytų pareigų vykdymu, kad nebūtų pažeistos pacientų teisės.
Gebės pritaikyti teisinius pagrindus, kurie pravers reguliuojant kasdienę sveikatos priežiūros įstaigos veiklą ir sprendžiant konfliktus su pacientais.

Dr. Vida Petrylaitė – darbo ir socialinės apsaugos teisės ekspertė, turinti daugiau kaip 10 metų praktinio darbo patirtį. Ekspertė skaito pranešimus ir veda mokymus darbo bei socialinės apsaugos temomis, yra „Socialinio modelio“ rengėjų-ekspertų grupės narė. Parengė reikšmingų publikacijų socialinės apsaugos bei darbo teisės srityje tiek Lietuvoje, tiek užsienio valstybėse. Daktarė dėsto Vilniaus universiteto Teisės fakultete. 

Modestas Sriubas – advokatas, specializuojantis medicinos/sveikatos teisėje nuo 2006 m., Dirbo Valstybinėje medicininio audito inspekcijoje, Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje. Nuo 2012 m. verčiasi advokato praktika, padeda asmens sveikatos priežiūros įstaigoms licencijavimo, kokybės vadybos klausimais, ginčuose su pacientais ar jų atstovais ir t.t. Advokatas yra įgijęs sveikatos teisės žinių iš įvairių šios teisės sričių ir sukaupęs įvairiapusę patirtį atstovaudamas įstaigas, sveikatos priežiūros specialistus, pacientus.

Mokymų kaina: 310 €