Mokymai „Žmogiškųjų išteklių valdymas“ – tai „4 žingsnių“ vadybos ir lyderystės įgūdžių tobulinimo programa, skirta visų lygių vadovams, projektų vadovams, taip pat visiems darbuotojams, kuriems yra tikslinga įtvirtinti ir tobulinti turimus vadovavimo įgūdžius ir ugdyti lyderio savybes.

Kvalifikacijos suteikimas: patvirtinta LR Sveikatos apsaugos ministerijos.
 
Mokymų tikslinė grupė: asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, filialų vadovai, padalinių vadovai, sveikatos vadybininkai, vyr. slaugos administratoriai, administracijos darbuotojai, bendrosios praktikos slaugytojai (visos kvalifikacijos), gydytojai odontologai (visos kvalifikacijos), medicinos gydytojai (visos kvalifikacijos), visuomenės sveikatos specialistai (visos kvalifikacijos).

Mokymų trukmė: 24 val. ak.val.

Daugiau informacijos apie kursus teikiama tel. : +370 636 16903 arba el. paštu: info@evsgroup.lt

Mokymų temos:

Mokymų temos:

  • Vadovavimo misija: veiksniai, lemiantys organizacijos / padalinio rezultatą, vadovavimo tikslai ir lyderystė, skirtingi vadovavimo stiliai ir jų praktinis taikymas, vadovavimo strategijos ir personalo darbo planavimo iššūkiai.
  • Personalo analizė ir motyvacija: motyvacijos darbe nustatymas, efektyvus tikslų darbuotojams pateikimas (7 žingsnių algoritmas), motyvuojanti klausimų pateikimo metodika F-3P (neuro lingvistinio programavimo technikos panaudojimas), grįžtamojo ryšio suteikimas, darbuotojo įvertinimo ir teisingo vadovavimo stiliaus parinkimo praktiniai įrankiai.
  • Komandinio darbo psichologija: bendradarbiavimo reikšmė, formuojant įmonės vertybes („6 kepurių“ metodo taikymas), efektyvaus bendravimo kanalai ir jų trukdžiai (demo sesija), komandinio bendravimo įtvirtinimas (kūrybiškumo ir spontaniškumo išlaisvinimas – pratybos).
  • Vadovo charizmos ugdymas: įtaigumas ir vadovo asmeninė charizma pasisakymo metu, vadovo pasisakymo struktūra (praktinis algoritmas), vadovo bendravimo su visuomene ir žiniasklaida ypatumai, pokalbio (diskusijos, susirinkimo) vedimo ir valdymo technika, vaizdinių (techninių) priemonių panaudojimo rekomendacijos ir klaidos.

Mokymų lektorius: Perlis Vaisieta. Verslo mokymų ir konsultavimo srityje – nuo 1997 metų. Ekspertinės sritys: lyderystė, komandos ir projektų valdymas, pardavimo – derybų procesas, viešasis kalbėjimas, įmonės svarbiausių veiklos procesų analizė ir pokyčių valdymas, aptarnavimo standartų diegimas ir jų kontrolė, komandos formavimas. Mokymų sesijas veda pagal „About Learning” (JAV) metodiką – 4MAT™, skirtą darbui su skirtingo motyvacinio profilio suaugusiais žmonėmis bendrųjų kompetencijų, organizaciją veiklos tobulinimo procesų ir asmenybės saviugdos srityse.

Mokymų kaina: 277 €

*Atsiradus laisvai vietai į mokymus, su Jumis susisieks įmonės konsultantas